Yaz Dönemi Amerikan Dizileri

Yaz aylarının gelmesi ile birçok öğrenci okullarına ara verecek ve boş zamanları oldukça artacak bir çoğu çalışmayı tercih edecekken büyük bir oranıda evde pineklemeyi tercih edecektir. Boş zamanların en büyük aktivitesi ise dizi izlemektir, peki Yerli diziler mi ? yabancı diziler mi ? son zamanlarda hollywood yapımları büyük oranda ilgi görmeye devam ediyor. Hazırlanmış olan kaliteli yapımlar ülkemizde’de büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Yerli yapımların reyting oranlarını düşürmeye devam eden bu yapımlar dizi konuları ile dikkat çekiyorlar yapımların yüksek kaliteli çekimler ve senaryolar ile hazırlanmış olmalı onları daha iyi bir konuma getiriyor yaklaşık 40 dakikadan oluşan yapımlar kısa olduğu için daha çok masraf yapılarak hazırlanmalarını sağlıyor. Yerli yapımlarımıza baktığımızda ise 120 dakikadan oluşuyor belkide aynı masrafları yapıyorlar ama uzun olduğu için değer kaybetmesine neden oluyor.

2015 yılının ise öne çıkan bir dizisi var! stitchers başarılı bir yapım olarak ekranlara gelmiş olan dizi büyük bir bütçe ayrılarak hazırlanan kaliteli bir yapım ilerleyen zamanlarda ismini sık duyacanız bir dizidir. Başarılı oyuncu kadrosu tüm oyuncularının rollerinde muheteşm işler ortaya çıkarmalarını sağlıyor. Senaryosu ise oldukça yaratıcı bilim kurgu tadında muhteşem bir yapımdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*