Telefon Kılıfınızı Kendiniz Tasarlayın

Piyasada yer alan hiçbir telefon kılıfı sizi tatmin etmiyor ve kendinize özel bir kılıfa sahip olmak istiyorsanız sitemizin telefon kılıfı tasarla hizmetlerinden faydalanmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Bu sayede hem özgün bir havaya sahip olabilecek hem de telefonlarınızı korumayı başarabileceksiniz. Bu kılıfları dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize hediye olarak yaptırabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Özgün Tasarımlar

Sitemiz tasarım işini tamamen sizlere bırakmış durumdadır. Bu kapsamda resimli telefon kılıfları için çekmiş olduğunuz resimleri bizlere gönderebilirsiniz. Bu resimler plastik telefon kılıfları üzerine özel bir yöntem kullanılarak işlenecektir. Böylelikle silinmeyen dayanıklı ve şık bir telefon kılıfına sahip olabileceksiniz. Kılıf resminde dilerseniz kendi resminizi, aile resminizi, bebeğinizin resmini, vefat eden birisinin resmini, Türk bayrağını ya da aklınıza gelen daha birçok şeyi koyabilirsiniz.

Ahşap Kılıflar

Kılıfınızın doğal olmasını istiyorsanız bu durumda ahşap telefon kılıfı modellerimizi tercih etmenizi sizlere tavsiye ederiz. Resimli kılıflarda olduğu gibi bu telefon kılıflarında da tasarımlar tamamen sizlere aittir. Bu sayede dilediğiniz şeylerin kılıfta yer almasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ve Ödeme Kolaylıkları

İster ahşap isterse de resimli telefon kılıfı modellerimiz olsun her birisinde uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sizleri beklemektedir. Son derece uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırılacak ürünlerimizi dilerseniz kredi kartınızla taksitli bir şekilde de satın alabilirsiniz. İşte tüm bunlar için sizleri sitemize davet etmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*