Ofis Temizliği Ankara

Ankara ofis temizliği firması olarak sizlere uygun olacak temizlik türü ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz istekleri ve arzuları doğrultusunda sağlıklı ve temiz bir ortam sağlamak için çalışmalarımız sürmektedir. Günümüz şartlarından her insanın çalışması gerekmektedir. Bu yüzden de çalışma ortamlarının temizliği çok önemlidir. Günün büyük bir kısmını orda geçirmektedirler. Kullanmış olduğunuz çalışma alanında birçok insanında bulunduğu göz önüne alınırsa kirlenmesi daha çabuk gerçekleşmektedir. Kullanmış olduğunuz ofisin haftalık veya aylık temizliği yapılmalıdır. Hijyenik ve rahat bir ortamda çalışmanız yapmış olduğunuz iş de yoğunlaşmanıza ve daha verimli çalışmanıza yol açacaktır.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Çalışmalarınızı sürdürdüğünüz ofiste bulunan bilgisayar, masa, sandalye, wc ve mutfak gibi kullanılan yerlerin hijyen kurallarına uyulması gerekmektedir. Ofisinizde oluşan bakteri yuvalarının detaylı bir şekilde temizliği yapılması gerekmektedir.Keçiören Temizlik Şirketleri, Personellerimin çalışmalarını yaptıkları zaman günümüz şartlarına uygun teknolojik malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenden dolayı da müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Ofis Temizliği Yapımı

-              Çöp Kovaları Boşaltılır:

Çöp poşetinin kirli, ıslak, yırtık olup olmadığına bakılmalıdır. Islak olan çöp poşeti her gün değiştirilmesi gerekmektedir.

-              Düz Alanların Temizliği:

Yerde bulunan süpürgelik üstünden başlayarak toz olan yerlerin alınması gerekmektedir. Ofiste bulunan tablo, pano, ayna gibi aksesuarların tozlarının alınmasına dikkat edilmelidir. Toz alınma işlemleri yapılan tek bir bez kullanılmaktadır.

-              Telefon ve Masaüstünde Bulunan Cihazlar:

Telefonla konuşma esnasında nefes alıp vermek ve cilt temasından dolayı kullanmış olduğunuz telefonların temizliği önemlidir.Ankara Temizlik Şirketleri Telefon temizliği yapılırken ayrı bir bez kullanılmaktadır. Masaüstünde bulunan bilgisayar, hesap makinası gibi sık kullanılan malzemeler silinir. Bilgisayar ekranı silinirken kuru bez olmasına dikkat etmekteyiz.

-              Masaüstü Temizlik:

Masa temizliği yapılırken sağdan başlayarak sola doğru silinir. Silim işlemi yapılırken üzerinde bulunan eşyalar kaldırılır. Masa üstünde leke kalmaması için silme işi bittikten sonra tekrar kontrollü yapılmaktadır.

-              Zemin Temizliği:

Zeminde kullanılan halı vakumlama yöntemi ile temizlenir. Vakumlama işlemi yapılırken masa alttı ve çöp kovasının çevresi dikkate alınarak temizleme işlemi yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*