Kayseri Boşanma Avukatı

Kayseri boşanma avukatı olarak haklı bir üne sahip olan Avukat Furkan Şahinle yaptığımız kısa söyleşiden notlarımız şu şekildedir.

Anlaşmalı boşanma yada çekişmeli boşanmayı oluşturan unsurlar nelerdir ?

Kayseri boşanma avukatıBu sorunun temel yanıtı eşlerin durumları göz önüne alınarak verilmekte örneğin;Eşinizle kaç yıldır evli olduğunuz, ne işle uğraştığınız mal varlığınızın olup olmadığı,evlilik öncesi ve sonrasında elde edilen mal varlığı,çocukların olup olmadığı varsa aylık masrafları vb değerlendirerek anlaşmalı boşanmayı ya da çekişmeli boşanmayı ortaya konulmaktadır.Bu konunun daha net anlaşılabilmesi için Kayseri hukuk bürosu na davetlisiniz

Karşı taraf boşanmak istemiyor Yinede Boşanabilirmiyim?

Eski medeni kanundan kalma olan “karşı taraf boşanmak istemiyorsa boşanılamaz” kavramı ,hukuğumuzda herhangi bir yeri yoktur.Boşanılmak istenilmesi halinde boşanılabilmekte ve bu durum sürecide uzatmamaktadır.

Boşanma Davası nerede Açılır ?

Kayseride ikamet ediyorsanız Kayseri boşanma avukatı aracılığıyla Mevcut ikametgahınızda, karşı tarafın ikametgahında, birlikte 6 ay boyunca oturduğunuz son şehirde dava açabilirsiniz.

İş hukuku alanında hizmet veriyormusunuz

Şahin Hukuk bürosu olarak Kayseri iş hukuku avukatı olarakta icraa iflas davalarına ve şirketlere hukuksal danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*