Kapadokya Balon Turu Hizmetimiz

Kapadokya balon turu hizmetimiz sayesinde dünya genelinde turistik ve tarihi bir geçmişe sahip olan çok eski medeniyetlerden günümüze kadar ulaşan peribacalarına gökyüzünden bakarak gündoğumunda panoramik manzaranın keyfini sürebilirsiniz. Kapadokya panoramik görünümü doğal güzelliği ve eşsiz manzarasıyla ömür boyu unutulmayacak bir deneyim yaşatmaktadır.

Kapadokya Balon Uçuş Programları ve Uçuş Fiyatları

Misafirlerimize iki ayrı uçuş hizmeti sunmaktayız. Uçuş programlarımız standart balon turu ve özel balon turu olmak üzere 2 ayrı seçenek ile müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Standart balon turunda grup halinde en az 12 en çok 20 kişilik gruplar kabul edilir. Özel balon turu ise en az 2 en fazla 4 kişilik olmaktadır.

Kapadokya’daki misafirlerimize Kapadokya balon turu için iki farklı uçuş seçeneği sunarak hizmet etmekteyiz. Standart balon türü olarak sunduğumuz uçuş programı 12-20 kişi arasında yer alan gruplar içindir. Otelinizden Sizi alan uçuş ekibimiz sizi uçuş yapılacak bölgeye ulaştırır. Siz bir yandan ikramlarımızın tadına bakarken pilotlarımız son kontrolleri yaparak uçuş için herhangi bir sorun olup olmadığını belirler. Uçuş öncesi ağırlık dengesi sağlanarak güvenli bir şekilde uçuşunuz gerçekleştirilir. Uçuşunuz sonlandırılırken artık dünya çapında bir klasik haline gelen şampanya patlatılır ve bu sırada günün hatırası olarak size uçuş sertifikalarınız personelimiz tarafından teslim edilir. Özel günlerinizde özel balon turu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kapadokya balon fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*