Halı yıkama hizmeti Başakşehir

Evde yapılacak olan halı yıkama işlemleri sırasında güç, zaman, su ve şampuan dışında yorgunluk oluşu da kişilerin bu zaman içinde yapacağı yıkama işleminin etkisinin azalmasını sağlar. Yapılacak olan yıkama işleminin başarılı olması için bu konuda profesyonel olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Başakşehir de halı yıkatmak isteyenler için Başakşehir halı yıkama firması olarak her türlü halıda yıkama hizmet veriyoruz. Firmamız ile adresi üzerinden görüşme yaparak hizmetlerimizi daha iyi anlayabilir veya merak ettiğiniz konularda daha fazla bilgi alabilirsiniz. Otomatik makine sistemleri ile yapmış olduğumuz yıkama işlemleri daha etkili sonuçlar almamıza yardımcı olmaktadır. Bunun için halı türlerine uygun şekilde yıkama işlemi itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Halı yıkama işlemleri sırası ile makine içinde yapılarak bu şekilde yıkama işlemi tamamlanır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından sıkma makinelerinde sıkma işlemi yapılır.

Başakşehir halı yıkama firmamız da yeterli kapasite ile her zaman hizmetinize hazırız. Firmamız ile görüşme yapmanız durumunda vermiş olduğunuz adresleri gelen ekip arkadaşlarımız halılarınızı inceleyerek teslim alır. Ardından yapılan kayda göre sizlere fiş verilerek teslimat sırasında ne kadar ödeme yapacağınızın bilgisi sunulur. Adresinizden teslim alınan halılarınız aynı şekilde yıkama işlemi sonrasında yeniden adresinize ekibimiz tarafından teslim edilir. Bu sayede herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmadan uygun fiyatlardan halılarınızı yıkatarak daha temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamızda yapılan yıkama işlemi halılarınızın türlerine göre farklı fiyat seçenekleri ile yapılmaktadır. Bu sayede evinizde bulunan halıları türlerine göre ayrı farklı fiyat seçenekleriyle yıkatma imkanı bulabilirsiniz. Kullandığımız antibakteriyel şampuanlar sayesinde Halılarınız de bulunan bakteri veya mikrop gibi zararlı şeylerden de kurtulabilirsiniz. Daha etkili sonuçlar için profesyonel olarak sizlere halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Başakşehir halı yıkama işlemlerimiz de kullandığımız makineler ile yeterli kapasite olarak sizlere en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz. Bu sayede halılarınız kısa süre içinde yıkanarak adresinize yeniden teslim edilir ve temiz halılarınızı rahatça kullanmanız sağlanır. Halılarınız da var olan lekeler olması durumunda leke çıkarıcı ile yaptığımız müdahaleler ile lekelere çözüm buluyoruz. Kalite kontrol işlemleri ile yapılan kontroller ardından halılarınız da yıkama sonrasında sorun olup olmadığı kontrol edilerek kurutma aşamasına geçilir. Kurutma işlemleri özel olarak hazırlanan alanlarda güneş görmeden yapılarak etkili sonuç alınmaktadır. İşlemler sonrasından yapılan kontroller ile sorun olmayan halkalar poşetlenerek sevkiyata hazır olarak teslim aşamasına geçilir. Teslimat sırasında adresinize getirilen halılarınızı poşetten çıkartarak bu şekilde kullanabilir veya uzun süre saklayarak temiz olarak istediğiniz de kullanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*