Çocuk Oyun Parkı ve Kent Mobilyaları Sektör Analizi

Çocuk oyun parkıve kent mobilyaları günümüzde her projede kullanılan ürünler olma yolunda büyük bir yol kat etmişlerdir. Çocuk oyun parkı ve kent mobilyaları ürün gamı çeşitliliği de sürekli büyüyen bir Pazar olmasının yanı sıra Avrupa da yıllardır kamusal ya da özel alanlara uygulanmasına rağmen, Türkiye de 2006 yılından sonra hız kazanmaya başlamıştır. Türkiye ayrıca çocuk oyun parkı sektöründe ihracat olarak da gün geçtikçe ivme kazanmaktadır. Yurt dışına ağırlıklı ihracat yapan birkaç firma vardır, geri kalan büyük kısmı ise merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalar arasında olduğundan, yeterli belge ve donanıma sahip firmalar değildir. Bu tarz firmaların en büyük sıkıntısı kalitesiz ürün üretiyor olması, verdikleri üretim süresine uymamaları, eğer büyük ve sürekliliği olan projeler olacaksa firmaların uzun ömürlü olmamaları en büyük sıkıntı. Buna karşılık kurumsallaşmış firma olarak bir elin parmağını geçmez… Yıllardır yapı sektöründe satın alma yapan biri olarak; Çocuk Oyun Parkı firması arıyor iseniz, hizmet, kalite ve üretim olarak aşağıda ki 3 firmayı da öneririm.

  1. B2B PARK www.b2bpark.com.tr
  2. DOA PARK www.doapark.com.tr
  3. CEMER PARK www.cemerpark.com.tr

 

Çocuk oyun parkı çeşitleri; metal çocuk oyun parkı, ahşap oyun parkı, fiberglas oyun parkı, figürlü çocuk oyun parkı, ipli oyun parkı, salıncak, tahterevalli, zıp zıp, kum havuzu, dönence, figürlü dönence, komando merdiveni, Tarzan askısı. Kent – Şehir Mobilyaları; . Ahşap kamelya, metal kamelya, Dış mekan çöp kovası, ahşap oturma bankı, metal oturma bankı, ahşap saksılar, pergola, piknik masası ve daha bir çok ürün gamı her gün eklenmektedir.

Daha sonra ki makalelerimde diğer yapı sektörü ürünleri ve firmaları hakkında ki görüşlerimi yazıyor olacağım. Takipte kalın J

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*