bornova arçelik servisi

Uzun yıllardır İzmir Arçelik yetkili servisi olarak, müşteri haklarına duyarlılık prensibi ile hareket eden firmamız, tüm beyaz eşya bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibi ile yanınızda yer almaya devam ediyor.
İzmir’in tüm noktalarına hizmet götüren servisimiz, Bornova Arçelik servisi olarak; uygun fiyatı ve kesintisiz hizmeti ile çözüm odaklı stratejiler geliştiriyor. Klima ve kombi bakım ve onarım işlemleri için de tercih edebileceğiniz Karşıyaka Arçelik servisi görevini de üstlenen firmamız, tüm tamirat işlemlerinin ardından 2 yıl garanti veriyor. 2 yıl içerisinde tekrar arıza gösteren beyaz eşyalarınızın onarımından ise tekrar ücret talep etmiyor.
Balçova Arçelik servisi olarak da faaliyet gösteren firmamıza, resmi internet adresimiz üzerinden ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 18 yılı aşkın süredir beyaz eşya, lcd, klima, ankastre ürün bakım ve tamirlerini gerçekleştiren firmamız sayesinde arıza gösteren eşyanıza kısa bir süre içerisinde tekrar kavuşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*