Birmilyonizleyici

Yeni Sistem Bir Milyon İzleyici

 

Çok yeni olmasına rağmen son zamanların en gözde network sistemi olan birmilyonizleyici, gelişmiş özellikleri ve farklı bakış açısıyla diğer network sistemlerini geride bırakıyor. Rutin çalışma hayatı olmayan veya ek iş yaparak para kazanmak isteyen herkesin tercih edebileceği bu yeni sistemle, sms alarak, reklam seyrederek ve anket doldurarak kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Özgün adıyla dikkatleri üzerine çeken bir milyon izleyicinetwork sistemine üyeliğiniz kabul edilir edilmez kazanmaya başlayabilirsiniz. Aktif olabilmeniz için iki alt üye bulup sisteme kazandırmanız sistemin temel şartı. Bu işlemde gerçekleştiğinde anket doldurarak veya sms alarak kolay şekilde para kazanabilirsiniz.

 

Sistemde farklı üyelik gruplarıyla karşılaşacaksınız. Burada ki her grunbun kazancı grubuna göre değişir. Eğer normal bir üyeyseniz 1 katını kazanırsınız. Ama gold üyeliğiniz varsa 4-5 katı ile kazancınız daha çok artabilir.

 

Sizin kazancınıza ek olarak, bulduğunuz alt üyelerin anket doldurarak veya reklam seyrederek elde ettiği kazançtan pirim alıyorsunuz. Zaman içinde üyelerinizin artmasına bağlı olarak kazancınız katlanıyor.

 

Sisteme üye olabilmek için bir milyon izleyicisitesine girip kayıt ol kısmındaki formu doldurmanız gerekiyor. Orada sizden istenen referans bilgileri olacak. Bu bilgileri aşağıdan öğrenebilirsiniz:

 

Referans/ Sponsor Adı Soyadı: İbrahim yavuz

 

Referans numarası: 90384254295

 

 

 

Referans bilgilerini bu şekilde girdikten sonra aktif olmak için iki alt üyenizi bulmanız gerekli. Hemen sonrasında aktifliğiniz başlayacaktır. Bir milyon izleyici farkıyla bol kazançlı günler dileriz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*