ACUVUE LENSLER VE FAYDALARI

Görme bozukluğu sorununu tamamen ortadan kaldıran ve net bir görüşün yanı sıra özgür bir yaşamın keyfini çıkartmanızı sağlayan renkli kontakt lens sadece bu kadarla kalmıyor, ekstra olarak bir çok faydayı da kullanıcılarına sağlıyor. Canlı bir görünüm için de tercih edilebilen Acuvue lensler ile kendinizi yeni bir hayata başlamış gibi yenilenmiş hissetmenize sebep olarak faydalarını bulabilirsiniz.

Renkli Kontakt Lens

Net Görme

Acuvue lensler ile net bir görüşe sahip olursunuz. Çok düşük ışıklarda bile net bir görüntü elde edebilirsiniz. Gözlüklerde olduğu gibi rahatsız edici yansımalar ve çarpılmalar kesinlikle olmaz, böylee doğallık hissini sonuna kadar yaşarsınız. Acuvue lensler ile ıslanma, hava şartlarından etkilenme, buğulanma gibi olumsuzlukları yaşamazsınız. Özellikle sıcak ortamlarda büyük sorunlar yaşatan gözlük buğulanmasına katlanmak zorunda kalmazsınız.

Özgür Hissetme

Gözlüklerin verdiği ağırlık hissiyle kıyaslandığında yok sayılabilecek Acuvue lensler rahatsızlık vermez. Yukarı aşağı oynama, sağa sola kayıp durma gibi sorunlarla uğraşmazsınız. Gözlükler gibi burnunuzun üzerinde ağırlık oluşturup, kulaklarınıza sürtünüp, kızarıklık ve ağrıya sebep olmazlar. Acuvue lensler ile aktif yaşamanız etkilenmez, spor yapabilir, kast ve benzeri şeyler takarken gözlük gibi çıkartmak zorunda kalmazsınız. Kaybolmalarından ve ya yere düşüp kırılmalarından endişelenmenize gerek yoktur.

İyi görünme

Doğal görünümünüzün keyfini çıkartabilir ve yüzünüzü kapatan, rahatsız eden, kaba ve çirkin görünen çerçevelerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Modaya uygun olarak numarasız güneş gözlüklerini takma keyfini çıkartabilirsiniz. Hanımlar için gözlük kullanırken göz makyajı işkencesi yerini doğallığa ve rahatlığa bırakır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.

*